Wyślij wiadomość
Obsługiwanych jest do 5 plików, każdy o rozmiarze 10 MB. dobrze
Zhengzhou Perfect Co., Ltd. 86-0371-63311686 miranda@zz-perfect.com
Aktualności Uzyskaj wycenę
Dom - Aktualności - Giganci napojów zobowiązują się do wyeliminowania plastikowych słomek

Giganci napojów zobowiązują się do wyeliminowania plastikowych słomek

April 25, 2022

Według doniesień zagranicznych mediów, Hoffmaster Group nabyła producenta słomek papierowych Aardvark Straws od Precision Products Group, która jest jedyną firmą produkującą papierowe słomki w Stanach Zjednoczonych.

 

W wyniku przejęcia Hoffmaster uzyska prawa do prowadzenia marki Aardvark oraz zakładu produkcji słomy papierowej w Fort Wayne w stanie Indiana.Zakład posiada linię produkcyjną zdolną do produkcji spersonalizowanych słomek papierowych dla klientów.

 

Firma twierdzi, że przejęcie zapewni Aardvark dodatkowe zasoby produkcyjne, dzięki czemu marka może zaspokoić rosnące zapotrzebowanie na papierowe słomki, ponieważ konsumenci i firmy odchodzą od plastikowych słomek, które mają wpływ na środowisko.

 

Asortyment papierowych słomek firmy Aardvark może być używany jako nawóz, ulega naturalnej degradacji i jest zgodny z wymogami FDA/UE (Agencja ds. Żywności i Leków/Unia Europejska).

 

„To ważne przejęcie dla Hoffmaster, ponieważ słomki Aardvark są rozszerzeniem naszych produktów premium, dodając do naszej gamy produktów przyjaznych dla środowiska”, powiedział Andy Romjue, prezes Hoffmaster's Food and Beverage Division.

 

„W ciągu najbliższych kilku miesięcy będziemy agresywnie zwiększać moce produkcyjne Aardvark, aby sprostać szybko rosnącemu popytowi na papierowe słomki, jednocześnie przeprowadzając kompleksowy przegląd potrzeb biznesowych, aby jak najlepiej zintegrować go z obecną infrastrukturą Hoffmaster”.

„Dążymy do tego, aby być niezawodnym źródłem papierowych słomek dla rynku gastronomicznego”.

Dave Hooe, prezes Precision Products Group, dodał: „Jesteśmy bardzo optymistyczni w związku z przejęciem Aardvark przez Hoffmaster. Ich wiedza na temat rynku usług gastronomicznych w połączeniu z zasobami pomoże firmie dostarczać do restauracji i firm najwyższej jakości żywność o wartości miliardów dolarów .Słomki papierowe, miejmy nadzieję, że wdrożymy te niezbędne zmiany, aby chronić nasze środowisko.”

„Jesteśmy dumni z dodania Aardvark i nie możemy się doczekać dalszych sukcesów z Hoffmaster”.

 

Wiele największych firm z branży spożywczej i napojów zobowiązało się do wyeliminowania plastikowych słomek w ciągu ostatniego roku, ponieważ dostosowują się one do oczekiwań konsumentów i zmian w przepisach.