Wyślij wiadomość
Obsługiwanych jest do 5 plików, każdy o rozmiarze 10 MB. dobrze
Zhengzhou Perfect Co., Ltd. 86-0371-63311686 miranda@zz-perfect.com
profil firmy Uzyskaj wycenę
Dom -

Zhengzhou Perfect Co., Ltd. profil firmy

 • Chiny Zhengzhou Perfect Co., Ltd. profil firmy
 • Chiny Zhengzhou Perfect Co., Ltd. profil firmy
 • Chiny Zhengzhou Perfect Co., Ltd. profil firmy
 • Chiny Zhengzhou Perfect Co., Ltd. profil firmy
 • Chiny Zhengzhou Perfect Co., Ltd. profil firmy
 • Chiny Zhengzhou Perfect Co., Ltd. profil firmy
Zhengzhou Perfect Co., Ltd.
 • Rodzaj działalności

  Producent,Eksporter,Sprzedawca

 • Rynek Główny

  Ameryka Północna,Zachodnia Europa,Wschodnia Europa,Azja Południowo-Wschodnia,Bliski Wschód,Oceania,Na calym swiecie

 • marki

  Fekt

 • Ilość pracowników

  100~200

 • Coroczne wyprzedaże

  8000000-9000000

 • Rok założenia

  1996

 • pc Export

  70% - 80%

 • Obsługiwani klienci

  Ahmed

Być cytowanym
Nadal pracujemy online, skontaktuj się.

Jeśli chcesz poznać więcej informacji o produktach lub najnowszą ofertę, możesz skontaktować się z nami w dowolnym momencie, dołożymy wszelkich starań, aby zapewnić więcej usług.

Skontaktuj się z nami

86-0371-63311686

Wprowadzenie

Chiny Zhengzhou Perfect Co., Ltd. profil firmy 0

Zhengzhou Perfect Co., Ltd. jest profesjonalnym producentem i posiada silny i profesjonalny zespół sprzedaży, który zapewni Ci nie tylko szczegółowe wprowadzenie naszych maszyn, ale także opłacalne rozwiązania zgodnie z Twoimi wymaganiami.

 

Zajmujemy się produkcją różnych urządzeń do produkcji papieru, w tym maszyny do produkcji kubków papierowych, maszyny do misek papierowych, maszyny do pudełek na lunch, maszyny do produkcji pokrywek na kubki papierowe, maszyny do drukowania kubków papierowych, maszyny do wycinania kubków papierowych, maszyny do cięcia wzdłużnego, maszyny do łatania okien.W sumie sześć serii obejmujących ponad 20 produktów.

 

Udzielamy gwarancji na wszystkie nasze maszyny do produkcji kubków papierowych i innych produktów, zapewniając Państwu naprawy, szkolenia z obsługi maszyny, a także części zamienne.

 

Nasza fabryka wykończy maszynę w ciągu dwóch tygodni od złożenia u nas zamówienia.Oferujemy również zestawy montażowe oraz serwis OEM.Udzielamy rocznej gwarancji na szkolenia, serwis oraz bezpłatne części zamienne.

 

Nasza maszyna do produkcji kubków papierowych została sprzedana w kraju i za granicą.Sprzedaliśmy naszą maszynę do wielu krajów, takich jak Singapur, Malezja, Indonezja, Wietnam, Tajlandia, Ekwador, Włochy, Brazylia, Arabia Saudyjska i tak dalej.W międzyczasie otworzyliśmy rynek handlowy na Bliskim Wschodzie, Ameryce Południowej, Afryce, Azji Południowej i nawiązaliśmy relacje agencyjne we Włoszech, Indiach i Wietnamie.

 

Z poważaniem mam nadzieję na współpracę z klientami krajowymi i zagranicznymi oraz wspólną pracę, aby stworzyć błyskotliwą karierę!

 

Wierzymy, że w przyszłości dołączą do nas kolejne firmy zagraniczne.Nasza fabryka z roku na rok stale poprawia jakość produktów i obsługę posprzedażną.

Chiny Zhengzhou Perfect Co., Ltd. profil firmy 1

Chiny Zhengzhou Perfect Co., Ltd. profil firmy 2

Usługa

Chiny Zhengzhou Perfect Co., Ltd. profil firmy 0

Filozofia firmy: Dąż do doskonałości i dąż do perfekcji!

Koncepcja usługi: usatysfakcjonuj każdego klienta!

Cel firmy: innowacyjne produkty, wiodąca technologia, zaawansowany sprzęt, wysokiej jakości usługi, maksymalizacja wydajności pracy i zapewnienie żywotności produktu.

 

Będziemy nadal integrować ponad dziesięć lat doskonałego nowoczesnego systemu zarządzania przedsiębiorstwem, profesjonalnej produkcji i doświadczenia w sprzedaży, innowacji, rozwoju, wytrwałości i mamy nadzieję zdobyć zaufanie większej liczby użytkowników o dobrej jakości i reputacji!Zapewnij usługi przedsprzedażne, posprzedażowe i posprzedażne z bardziej humanitarnymi produktami!

 

Bezpłatne doradztwo przedsprzedażne /Testowanie próbki / Potwierdzenie faktury i umowy.

 

Zhengzhou Perfect oferuje 12-godzinną szybką odpowiedź przedsprzedażną i bezpłatne konsultacje.Dla użytkowników dostępne jest wszelkiego rodzaju wsparcie techniczne.

Dostępne są testy próbne.

Wszystkim dystrybutorom i użytkownikom oferujemy postępujące projektowanie rozwiązań.

 

Ścisła kontrola jakości produkcji

 

Zastosuj zaawansowany sprzęt testujący, Zhengzhou Perfect stworzył kompletny i ścisły system kontroli jakości, który zapewnia doskonałą jakość naszych maszyn.

 

Szybka dostawa 7-25 dni

Posiadamy masową produkcję oraz zapasy i gotowe produkty, dla tych produktów oferujemy szybki czas dostawy 5-7 dni.W przypadku dużych maszyn i specjalnych wymagań wymienimy Cię jako klienta priorytetowego i po raz pierwszy wyprodukujemy Twój ładunek.

 

24-godzinny serwis posprzedażny

Gwarancja 2 lata: Roczne pakowanie części zamiennych wraz z maszyną, wsparcie techniczne przez całe życie.bezpłatna usługa naprawy w okresie gwarancji jakości oraz rozsądna opłata za części zamienne i serwis po okresie gwarancji jakości.Nigdy nie zwalniamy naszej odpowiedzialności za wady produktów.

Czas odpowiedzi:po otrzymaniu zgłoszenia od użytkownika zapewniamy całodobowe wsparcie techniczne posprzedażowe.

Części zamienne:niezbędne części zamienne dostarczane są wraz z produktami do klientów.

Bezpłatne szkolenie techniczne:Integracyjne i normatywne szkolenia technologiczne są dostępne bezpłatnie dla klientów przez nasz personel techniczny, aby upewnić się, że są wykwalifikowani w regularnej obsłudze maszyn i są w stanie oszacować i rozwiązać małe problemy.

Dochodzenie telefoniczne:nasz zespół obsługi posprzedażnej będzie dzwonił do użytkownika co miesiąc w okresie gwarancyjnym, aby sprawdzić stan pracy produktów oraz w razie potrzeby wykryć i rozwiązać problemy.

Instrukcja stronyusługa instalacji jest dostępna.

 

Możemy zaoferować skoordynowaną usługę od surowca po maszyny.Więc bez względu na to, czy jesteś nowy, czy już masz te maszyny, skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji

 

Aby uzyskać bardziej szczegółowe informacje na temat naszej maszyny do produkcji kubków papierowych / misek / pudełek / słomy, prosimy o kontakt!Czekamy na Twoje zapytania na nasz e-mail:miranda@zz-perfect.com, orazczekamy na współpracę z Tobą.

 

 

Chiny Zhengzhou Perfect Co., Ltd. profil firmy 1

Nasz zespół

Chiny Zhengzhou Perfect Co., Ltd. profil firmy 0

Chiny Zhengzhou Perfect Co., Ltd. profil firmy 1

Chiny Zhengzhou Perfect Co., Ltd. profil firmy 2